19 Ocak 2014 tarihinde Düsseldorf-Oberkassel DİTİB Türk İslam Cemiyeti Beyazıt Camiinde Yönetim, Denetleme ve Danışma Kurulu için seçim yapılmıştır.

Başkan Cemal Köse 0173-2666899
Başkan Yardımcısı Mustafa Yazıcı 0173-7493325
Muhasip Murat Sayar  
Sekreter Murat Kay  
Idari Sorumlu Savaş Balkaya 0177-8610724
Asil Üye Can Balkaya  
Asil Üye Nurol Yazıcı  
     
Yedek Üye Emir Demir  
Yedek Üye Coşkun Köse  
Yedek Üye Tunay Demirtaş  

Değerli Üyelerimiz, Saygi değer Kardeşlerim, DITIB Düsseldorf Oberkassel Beyazıt Camii'sinin Internet Sitesine hoş geldiniz.

Derneğimize böyle bir siteyi kazandırdığı için, Başkan Yardımcısı, Taner Türkyılmaz`a Teşekkür eder, ilerideki çalışmalarında başarılar dilerim.

19 Ocak 2014 Tarihinde Dernek Yönetimine 7 Arkadas çalisma ve hizmet arzusuyla gelmiş bulunuyoruz.
Bu Meşaketli Yolda 7 Arkadaş Siz Kardeşlerimize daha Üstün Hizmetler verebilmek için var gücümüzle gayret gösteriyoruz. Böyle bir Camii Cemiyetini bügünlere binbir zorluklarla getirip bizlere Teslim eden Bizden önceki Yönetimlere, Teşekkürü bir Borç biliyorum.
Tabii bu gibi Camii Cemiyetlerinin ayakta kalabilmesi icin Maddi ve Manevi Destegi bizlerden esirgemeyen, Sizlerde Üzerinize Düsen Görevlerinizi Fazlasiyla Yaptığınızdan dolayı Hepinize Teşekkür ederim. Bizlerde Sizlerin Desteğine layik olmaya çalisiyoruz.
 
Bu Siteyi hazırlamamızın başlıca sebepleri şunlardır: Üyelerimize vermiş olduğumuz hizmetin kalitesini artırmak, Camimizi daha güzel bir şekilde tanıtmak, Derneğimizin faaliyetleri hakkında üyelerimizi ve bütün toplumu bilgilendirmek, Önemli duyurularımızı daha geniş bir Kitleye duyurabilmek, Camimizi merak edipte ziyaret edemeyenler için Camimizi sanal alemde ziyarete sunmak, Islam dinini topluma doğru bir şekilde tanıtmak.

Saygı ve Sevgilerimle ALLAH´ın Selamı üzerinize olsun. | Yönetim Kurulu Başkanı | Cemal Köse

Öncelikle ortak geçmisi, kültürü paylaşan Üyelerimizi bir internet sayfasında buluşturmak amacı ile hazırladıgımız sitemizi hizmetinize sundugumuz için sevinçliyiz. Üyelerimizi zamanın getirisi teknoloji vasıtasıyla buluşturma ğayretimiz dileriz başarılı olur. Türkiye başta olmak üzere çesitli yerlere dağılan insanlarımızı, umarız sitemiz altında ortak bir paydada buluşturmayı başarırız. Ayrıca, Üyelerimize vermiş olduğumuz hizmetin kalitesini artırmak, Camimizi daha güzel bir şekilde tanıtmak, Derneğimizin faaliyetleri hakkında üyelerimizi ve bütün toplumu bilgilendirmek, Önemli duyurularımızı daha geniş bir Kitleye duyurabilmek, Camimizi merak edipte ziyaret edemeyenler için Camimizi sanal alemde ziyarete sunmak, Islam dinini topluma doğru bir şekilde tanıtmak.

Hz. Peygamber (s.a.v.) şöyle buyuruyor: “Her kim Allahu Teala’nın rızasını umarak küçük veya büyük bir mescid yaparsa, Allahu Teala da ona cennette köşk yapar.” (Tirmizi)
 

Saygı ve Sevgilerimle ALLAH´ın Selamı üzerinize olsun. | Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı |Mustafa Yazıcı

Din Görevlimiz:

Kıymetli Kardeşlerim!

Ben DITIB Düsseldorf Oberkassel Beyazıt Camii Din Görevlisi,
Seyfettin Üzgen.

En büyük dileğim, yeni görev yerimde, bana tanınan süre içerisinde hizmetimi en iyi şekilde tamamlamak ve burada yaşayan kardeşlerimize en güzel bir şekilde hizmet verebilmek.

Yüce Yaradan yar ve yardımcımız olsun!  Soru ve sorunlarınız icin beni her zaman arayabilirsiniz. > Telefonum: 0211- 69544776